pon – pt 8:00 – 18:00     tel. 563 000 363       [email protected]

MENTZEN+ B2B

Uwaga etatowcy!
Mamy ważny komunikat.

Do kogo należy prawie połowa z waszego wynagrodzenia?

Do ZUS, NFZ i Urzędu Skarbowego. Czy w zamian mogą oni coś dla was zrobić?
Zapewnić godziwą emeryturę lub dostęp do lekarza specjalisty? NIE.
Mogą wam dać kij do walenia w szybę, celem umówienia się do lekarza specjalisty za dwa lata oraz przymusowo zapisać do organizowanej przez ZUS piramidy finansowej, zwanej systemem emerytalnym.

Przejdź na Mentzen+ B2B

Mentzen+ B2B to księgowość oraz stała opieka podatkowa i prawna dla Twojego B2B.

Przejście na B2B pozwala na spore oszczędności. Twoje pieniądze zostaną w Twojej kieszeni, zamiast zniknąć w ZUSie. Niestety, w przeciwieństwie do umowy o pracę, musisz sam zająć się podatkami, składkami, urzędnikami i innym niepotrzebnym dziadostwem. Wiesz, jak co miesiąc rozlicza się PIT, VAT, ZUS, NFZ?

Wiesz, jaką wybrać formę opodatkowania i jakie zapisy zawrzeć w swoim kontrakcie B2B? Nie? A my wiemy.

Mentzen+ B2B

Co wchodzi w zakres Mentzen+ B2B?

Jeżeli już masz B2B, to zweryfikujemy to, jak prowadzona jest Twoja księgowość, sprawdzimy, czy nie masz tam wielu typowych błędów i czy możesz bez obaw czekać na kontrolę podatkową. Następnie dostaniesz raport z analizy podatkowej Twojej firmy. Jeżeli dopiero zamierzasz przejść na B2B, to doradzimy, jak zrobić to optymalnie podatkowo, a jednocześnie bezpiecznie.

Poprowadzimy Twoją księgowość. Zweryfikujemy Twój kontrakt B2B. Dowiesz się, czy Twoja forma prowadzenia działalności jest dla Ciebie optymalna, czy może powinieneś ją zmienić. Po każdym roku naszej współpracy będziemy to robić ponownie.

Pomożemy wrzucić Ci w koszty ekspres do kawy, klimatyzację, bilet miesięczny, hulajnogę elektryczną, sejf, smartwatch, telewizor, playstation czy alpakę.

Będziesz miał też nielimitowany dostęp do konsultacji podatkowych, będziemy Cię reprezentować przy kontrolach podatkowych z podatku dochodowego i ryczałtu oraz w sądach administracyjnych w sprawach podatkowych.

Jednym zdaniem

Zajmiemy się wszystkim tak, żebyś podatki płacił jak na B2B, a problemów z podatkami, składkami, urzędnikami i umowami miał tyle, co na umowie o pracę.

Wybierz B2B. Mentzen+ B2B.

Sprawdź, który pakiet jest skrojony dla Ciebie.

Wybierając pakiet roczny, masz pewność, że nasza cena nie ulegnie zmianie niezależnie od tego, ile jeszcze pieniędzy wyjdzie z drukarki Glapińskiego.

Ile faktur rozliczasz w miesiącu?

Wybierz formę rozliczenia

Pakiet Mentzen+ B2B
Podstawowy miesięczny
429zł netto/miesiąc

Pakiet Mentzen+ B2B
Podstawowy roczny
4499zł netto/rok

Wybierz formę rozliczenia

Pakiet Mentzen+ B2B
Rozszerzony miesięczny
529zł netto/miesiąc

Pakiet Mentzen+ B2B
Rozszerzony roczny
5699zł netto/rok