pon – pt 8:00 – 18:00     tel. 563 000 363       [email protected]

POSTĘPOWANIA KARNE

Nic nie powiem bez mojego adwokata!

Lubisz życie na krawędzi? Potrzebujesz adrenaliny? Jedziesz grubo albo wcale? Robiłeś interesy z gangs…eee…biznesmenami? Czasem coś nie wyjdzie.

Na taką opcję też musisz być przygotowany.

A może zaufałeś niewłaściwej księgowej?

Nie dopilnowałeś jakiegoś tematu? Olałeś jakąś procedurę? Trochę słabo.

Jeśli sprawy poszły za daleko i za rogiem czai się już prokurator z zarzutami o działanie na szkodę spółki, pranie brudnych pieniędzy czy ucieczkę z majątkiem, konieczny będzie adwokat. Ale to nie może być byle jaki adwokat. Potrzebujesz kogoś, kto będzie jak bulterier, jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w Ściganym! Lepiej znaleźć go zanim będzie Ci potrzebny, żeby później w pośpiechu nie wynająć jakiegoś przypadkowego gościa.

Walka toczy się o Twoją przyszłość.Zaufaj odpowiedniemu człowiekowi!

Adwokat Michał Grodzki. Prawie 10 lat doświadczenia w prowadzeniu spraw karnych. Współpracował z wiodącymi Kancelariami na rynku, w tym wyspecjalizowanymi ściśle w prawie karnym gospodarczym. W latach 2020-2022 zarządzał jednym z największych i najbardziej prestiżowych Działów Prawa Karnego w Polsce, nagradzanym w polskich i międzynarodowych rankingach.

AdwokatMichał Grodzki

Reprezentuje przed organami ścigania i sądami, jako pełnomocnik pokrzywdzonego lub oskarżyciela posiłkowego, a także obrońca podejrzanego lub oskarżonego.
Prowadzi szkolenia dla biznesu z zakresu korzyści wiedzy o prawie karnym oraz audycie wewnętrznym w biznesowych projektach.
Doradza w zakresie planowanych działań lub ścieżek rozwiązywania spraw, w szczególności w sprawach na styku sprawy gospodarczej i potencjalnej sprawy karnej.

570 668 699

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach karnoskarbowych i karnych gospodarczych, to śmiało dzwoń.

Memory, find… Kancelaria Mentzen. I wszystko jasne!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach karnoskarbowych i karnych gospodarczych, to śmiało dzwoń.

Memory, find… Kancelaria Mentzen. I wszystko jasne!

570 668 699

Kiedy powinieneś się do nas zgłosić?

 Napisz do nas lub zadzwoń.

Umówimy sie na rozmowę.