pon – pt 8:00 – 18:00     tel. 563 000 363       [email protected]

KONSULTACJE ONLINE/DORADZTWO PODATKOWE

Start z Mentzenem

Początek jest najważniejszą częścią każdego wyścigu.

Myślisz o założeniu własnej działalności? Naszą odpowiedzią jest “Start z Mentzenem” – oferta konsultacji podatkowych online dla osób chcących rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Pomożemy zaplanować strukturę Twojego przedsiębiorstwa tak, by była dla Ciebie optymalna.

Gdy ludzie pytają nas, od czego zacząć, odpowiadamy –
od dobrego przygotowania.

Start z Mentzenem jest odpowiedzią na liczne apele przyszłych przedsiębiorców chcących rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Praktyka pokazuje, że nawet świetny plan i rozeznanie w danej branży to niestety za mało by wystartować. Przeszkód jest wiele, jednak dzięki nam zrozumienie skomplikowanych przepisów podatkowych będzie łatwiejsze.

Jaki silnik?

Przed rozpoczęciem działalności gospodarczej może nasuwać się wiele wątpliwości. Jednoosobowa działalność gospodarcza, czy spółka? Jeśli spółka, to która?

Jaka skrzynia biegów?

Po decyzji, która forma działalności jest dla Ciebie odpowiednia, powinieneś dokonać wyboru opodatkowania. Na tym etapie pojawi się też pytanie, czy możesz skorzystać z preferencyjnych składek ZUS.

Jakie opony?

Gdy biznes ruszy, z pewnością pojawią się kolejne zakręty, z pierwszymi wydatkami możesz zastanawiać się, które z nich pozwolą zmniejszyć kwotę podatku dochodowego, a których z nich na pewno nie wrzucisz „w koszty”.

Jaka mieszanka paliwa?

Lęk budzi również kwestia podatku VAT. Czy będę VAT-owcem? Czy muszę nim być, a także kiedy ewentualnie to nastąpi? Podobnie jak z paliwem, wybierając złą mieszankę przed wyścigiem, skutki mogą być katastrofalne.

Bądź szybszy i umów się na konsultację online z naszym ekspertem.

Na spotkaniu dowiesz się m.in. 

Ponadto w ramach konsultacji 

Skorzystaj z konsultacji online z naszym ekspertem.

Kilka prostych kroków dzieli Cię od rozmowy: