pon – pt 8:00 – 18:00     tel. 563 000 363       [email protected]

NASZ ZESPÓŁ

Sławomir Mentzen

Kolegom z partii mówi, że nie ma czasu na politykę, bo prowadzi firmę. W Kancelarii mówi, że nie ma czasu na firmę, bo zajmuje się polityką. W domu mówi, że nie ma na nic czasu, bo zajmuje się polityką i firmą. Nie wiadomo, co robi z tym całym wolnym czasem.

Wyróżnia go największy bałagan na biurku w całej firmie. Wyjątkowy nierób, nie chciało mu się nawet przygotować swojego opisu na tę stronę.

Marta Stempniewska

DYREKTOR GENERALNY

Absolwentka prawa UMK w Toruniu. W Kancelarii od listopada 2019 roku. Kiedyś chciała zostać sędzią, ale uznała, że skazywanie ludzi za kradzież kiełbasy z piwnicy w Pułtusku jest nudniejsze od zarządzania najszybciej rozwijającą się kancelarią w Polsce.

Odpowiada za Działy, których nie chce nadzorować szef. Oprócz tego odpowiada też za Działy, które szef próbuje nadzorować, ale nie potrafi. Stąd odpowiada prawie za wszystko, w tym za marketing i media społecznościowe Kancelarii.

Potrafiłaby zmusić do ciężkiej pracy nawet młodego socjalistę, dlatego straszymy nią dzieci i mniej ambitnych pracowników.

Patrycja Olczyk

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Przygodę z kancelarią rozpoczęła w 2020 roku od stanowiska Asystenta ds. obsługi klienta. Obecnie jest dyrektorem zarządzającym. Uwielbia pracę z ludźmi, cieszy ją, kiedy Klienci chwalą kontakt z Kancelarią. W zakresie pracy z Klientem nie ma sobie równych.

W wolnej chwili lubi pogłębiać wiedzę na temat inteligencji emocjonalnej oraz gotować. Pasjonatka dobrego wina i wierna fanka swojego psa.

Monika Ciuba

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Ukończyła finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zbierała, pracując w Księgowości oraz Kadrach. Od 2020 roku współpracuje z Kancelarią Mentzen początkowo w Dziale Doradztwa Podatkowego, gdzie wraz ze swoim zespołem odzyskała kilka mln złotych podatku dla naszych klientów korzystających z ulgi IP BOX. 

Podróżniczka – najczęściej z domu do pracy.

Nasz zespół

Doradztwo podatkowe i prawne

Kamil Wielewicki

Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego oraz Działu Doradztwa Prawnego

Radca prawny oraz doradca podatkowy. Absolwent prawa oraz doradztwa podatkowego na UMK w Toruniu. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, dobierając dla przedsiębiorców rozwiązanie optymalne pod względem zarówno prawnym, jak i podatkowym. Ma doświadczenie w przekształceniach i łączeniach spółek, aportach przedsiębiorstw oraz w bieżącej obsłudze korporacyjnej. Posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie entuzjasta wypoczynku na łonie przyrody oraz zapalony gracz FPS-ów. Robi zdecydowanie lepsze memy niż nasz marketing, tylko nie nadają się do publikacji.

Doradztwo podatkowe

Jędrzej Janiszewski

MENEDŻER

Doradca Podatkowy, Aplikant radcowski. Ukończył prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jego specjalizacja obejmuje głównie podatki dochodowe, prawo spółek handlowych oraz zagadnienia związane z branżą nieruchomości. Od wielu lat zajmuje się również organizacją eventów w tym jednej z największych konferencji gospodarczo-ekonomicznych w kraju. Prywatnie pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej.

Wzbudza nieskrywaną sympatię pań pracujących w Kancelarii, czym naraża się na zazdrosne komentarze ze strony kolegów.

Agata Werecka

MENEDŻER

Doradca podatkowy, prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie w katedrze Prawa podatkowego obroniła pracę pt. „Oszustwa karuzelowe w podatku od towarów i usług”. Specjalizuje się w zakresie podatku dochodowego, prawa podatkowego międzynarodowego i podatku VAT.

W wolnych chwilach czyta książki oraz słucha podcasty, także te podatkowe.

Michał Wasyl

STARSZY EKSPERT

Doradca podatkowy. Absolwent prawa UMCS w Lublinie. Jako prawnik posiada 8-letnie doświadczenie w zakresie bieżącego doradztwa na rzecz wyspecjalizowanych podmiotów gospodarczych, reprezentacji przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych, przeprowadzania badań due diligence i audytów podatkowych. Związany z naszym oddziałem w Warszawie. Pracuje również w języku angielskim.

Prywatnie fan dobrej kuchni, dawnych dziejów i jazdy na rowerze.

Bartosz Przybysz

EKSPERT

Doradca podatkowy, aplikant radcowski – absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W zakresie podatków nie ogranicza się do jednej wąskiej specjalizacji. W ramach swojej praktyki nieraz występował przed sądami administracyjnymi oraz organami podatkowym, uzyskując korzystne rozstrzygnięcia.

Po godzinach zapalony maratończyk i fan wyścigu Tour de France. Nie wie dlaczego, ale w Kancelarii ma ksywę “Siwy Bajerant”.

Kacper Boroń

EKSPERT

Z Kancelarią związany od czasu, gdy siedzibę miała w małym biurze na Toruńskiej starówce. Doradca podatkowy, absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, fan Manchesteru United, miłośnik podnoszenia ciężarów, zimnego piwa oraz dobrej książki. Próbuje, na szczęście bezskutecznie, przekonać wszystkich w firmie do diety keto.

Natalia Majewska

EKSPERT

Doradca podatkowy, prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Z Kancelarią współpracuje od października 2020 r. Zajmuje się w głównej mierze podatkami dochodowymi.

Prywatnie miłośniczka kawy i czekolady. Wolny czas spędza na eksperymentach w kuchni lub na czytaniu powieści kryminalnych. Pasjonatka Niemiec i wszystkiego co niemieckie.

 

Jakub Nowogórski

EKSPERT

Doradca podatkowy, prawnik, aplikant radcowski. Absolwent prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Szczęśliwą* przygodę z Kancelarią Mentzen rozpoczął na początku 2020 roku. Specjalizuje się w zakresie podatku dochodowego. Ponadto, do kręgu jego zainteresowań zalicza się podatkowe prawo międzynarodowe, ze szczególnym naciskiem na aspekty transgraniczne.

Prywatnie entuzjasta wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zwłaszcza piłki nożnej oraz sportów siłowych. Wierny kibic Realu Madryt oraz toruńskiego żużla.

*sam to napisał!

Daria Pawłowska

MŁODSZY MENEDŻER

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku doradztwo podatkowe oraz studia magisterskie na kierunku administracja. Z Kancelarią Mentzen związana od grudnia 2020 roku. Nasz człowiek do zadań specjalnych. Od jakiegoś czasu zajmuje się wprowadzaniem nowych produktów.

Prywatnie pasjonatka wyjazdów zagranicznych, dobrego jedzenia oraz miłośniczka swojego białego kota. Od lat najmłodszych gra również na skrzypcach.

Wiktor Brzeziński

STARSZY SPECJALISTA

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w szeroko rozumianych podatkach dochodowych. W wachlarzu jego zainteresowań w sferze zawodowej znajdują się kryptowaluty oraz optymalizacje w zakresie ulg podatkowych.

Prywatnie interesuję się piłką nożną, podróżami oraz programami kulinarnymi w szczególności z udziałem Roberta Makłowicza.

Konrad Tonkiewicz

STARSZY SPECJALISTA

Doradca podatkowy, aplikant radcowski, absolwent prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pochodzi z Leszna, aktualnie mieszka w Toruniu.
Mówi, że jest otwarty, przyjaźnie nastawiony (na co nie do końca wskazuje jego ekstrawagancka fryzura), wymagający zarówno wobec siebie jak i innych. Klienci uwielbiają jego poczucie humoru, chociaż Konrad twierdzi, że nigdy nie żartował podczas rozmów z Klientami. Widocznie prawo podatkowe potrafi rozbawić do łez.
Interesuje się żużlem i piłką nożną, lubi posłuchać polskiego rapu, a do obiadu albo kolacji, włączyć sobie fajny serial lub film. Dzień jest dla niego zbyt krótki, dlatego wciąż mało sypia.

Swoją (nadal odległą) emeryturę chce spędzić w ogrodzie nad jeziorem, gdzie miałby czas na czytanie zaległych książek popularnonaukowych oraz analizowanie bieżących meczów żużlowych i piłkarskich.

Aleksandra Dudzińska

STARSZY SPECJALISTA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku doradztwo podatkowe. Z Kancelarią Mentzen związana od stycznia 2021 roku.

W wolnych chwilach lubi poczytać powieści kryminalne lub obejrzeć mecze piłki ręcznej i siatkowej.

Wiktor Nadolski

STARSZY SPECJALISTA

Doradca podatkowy, absolwent ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Z Kancelarią związany od 2021 roku. Specjalizuje się w szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej, a w kręgu jego zainteresowań znajdują się w szczególności transakcje międzynarodowe. W pracy nie zawęża swojej specjalizacji do jednego konkretnego podatku.

Prywatnie pasjonat dobrej kuchni oraz meczów piłki nożnej lub siatkówki.

 

Dawid Bryl

SPECJALISTA

Absolwent administracji i doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w podatku VAT. Kilkuletnie doświadczenie zdobywał jako pracownik organów podatkowych, po czym zdecydował się walczyć z uciskającym systemem, przechodząc na „jasną stronę mocy”. W sferze zawodowej  spełnia się prowadząc różnego rodzaju szkolenia z zakresu podatku VAT. Najważniejszą dewizą jest dla niego przekazywanie skomplikowanych zagadnień tego podatku w sposób prosty i zrozumiały.

Prywatnie pasjonat treningu siłowego i biegania. Miłośnik kina grozy, dobrego jedzenia oraz escape room-ów.

Gabriela Szpryngier

SPECJALISTA

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z Kancelarią Mentzen związana od lipca 2021 roku. Pomaga przedsiębiorcom stawiać pierwsze kroki w ich biznesie.

Ekstarwertyczka, która wolny czas spędza z przyjaciółmi i rodziną.

Kadry

Doradztwo prawne

Joanna Zawadzka

MENEDŻER

Radca prawny, która swoje zawodowe zainteresowania skupia na prawno-podatkowej obsłudze przedsiębiorców. Nieobce pozostają jej przepisy prawa podatkowego, prawa spółek, prawa pracy, czy ubezpieczeń społecznych.

Zapalona ogrodniczka. Jeszcze nie wie, co denerwuje ją bardziej – ślimaki siejące spustoszenie w grządce, czy składki ZUS.

Luiza Hinc

STARSZY EKSPERT

Radca prawny, mediator sądowy. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim oraz podyplomowe studia podatkowe na SGH w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała, zajmując się szeroko rozumianą obsługą prawną podmiotów gospodarczych z różnych branż, związaną w szczególności z kwestiami prawa: cywilnego, handlowego, własności intelektualnej, administracyjnego, pracy. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu, opiniowaniu i negocjowaniu umów. W swojej wieloletniej praktyce doradzała i reprezentowała zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne w postępowaniach cywilnych, karnych, administracyjnych, z zakresu prawa pracy oraz w postępowaniach i kontrolach podatkowych. Pracowała m.in. dla branży budowlanej, telekomunikacyjnej, e-commerce, recyklingu odpadów, transportowej, obróbki metali.

Uzależniona od słuchania dobrej muzyki, koncertów, festiwali, kajaków i gór.

Paulina Lewandowska

EKSPERT

Radca prawny – absolwentka prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła dodatkowo studia podyplomowe na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku administracja publiczna oraz prawo zamówień publicznych.

Fanka czekolady, cappuccino i prosecco. W wolnym czasie stawia na treningi na siłowni, rekreacyjne przejażdżki rowerowe i spotkania ze znajomymi.

Bartosz Łoboda

EKSPERT

Radca prawny, stały mediator sądowy, absolwent historii oraz prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada uprawnienia księgowego według standardów SkwP, posługuje się językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym co potwierdzają certyfikaty Toles Higher oraz ILEC. Fascynuje go obsługa korporacyjna spółek oraz tematyka przekształceń, aportów i połączeń, którymi zajmuje się na co dzień.

Miłośnik psów, nie lubi kotów.

Patrycja Boroń

STARSZY SPECJALISTA

Aplikantka radcowska, absolwentka prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W Kancelarii pracuje od stycznia 2020 roku. Przez prawie dwa lata zajmowała się zagadnieniami z zakresu podatku dochodowego, ze szczególnym naciskiem na ulgi podatkowe. Od listopada 2021 roku związana z Działem Prawnym Kancelarii, gdzie łączy uzyskaną wiedzę podatkową z prawem cywilnym i handlowym.

Dni zaczyna od podcastów, a wieczorami pochłania seriale fabularne i dokumentalne o tematyce kryminalnej. Podczas przerwy na kawę zawsze chętnie podzieli się nowinkami ze świata show-biznesu.

Iga Gawinecka

STARSZY SPECJALISTA

Aplikantka radcowska, absolwentka prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dodatkowo ukończyła podyplomowe studia podatkowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Iga ma doświadczenie w obsłudze korporacyjnej przedsiębiorców, w tym w rejestracji spółek, przekształceniach i aportach.

Miłośniczka sztuki i sportu. Wolny czas lubi spędzać w teatrze lub oglądając mecze piłki nożnej.

Aleksandra Glinka

SPECJALISTA

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoją przygodę z Kancelarią Mentzen rozpoczęła pod koniec roku 2020. Marzy jej się toga z niebieskim żabotem.

Dobrze zorganizowana, nie wyobraża sobie dnia bez rozpisania planu działania w kalendarzu, który zabiera ze sobą wszędzie. Pasjonatka dobrego jedzenia, jazdy na nartach oraz słuchania podcastów Marcina Myszki „Kryminatorium”.

Podejrzewamy ją o bycie cyborgiem, bo jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w złym humorze.

Wiktoria Urbańska

SPECJALISTA

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z Kancelarią Mentzen związana od 2021 roku. Początkowo w szeregach Doradztwa Podatkowego zajmowała się optymalizacją w zakresie podatku dochodowego oraz ulg podatkowych. Aktualnie w Dziale Prawnym wykorzystuje wiedzę podatkową obsługując spółki prawa handlowego. Wolny czas spędza przy kubku gorącej herbaty i dobrym serialu.

Natalia Filipska

MŁODSZY SPECJALISTA

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dołączyła do Kancelarii w 2022 roku i przez pierwszy rok skupiała się na pomocy Klientom w optymalizacji ich podatków, zakładaniu działalności oraz udzielaniu wsparcia w związku z ulgą IP Box. Obecnie wykorzystuje swoje dotychczasowe doświadczenie w Dziale Prawnym, szczególnie koncentrując się na prawie handlowym. Dodatkowo jej zamiłowaniem jest prawo cywilne oraz prawo pracy. Chodzą pogłoski, że jest podobna do Emily Blunt

Księgowość

Kinga Soczewińska

DYREKTOR

Dyrektor Działu Księgowości. Od 2015 roku samodzielna księgowa prowadząca księgowość spółek, fundacji i stowarzyszeń oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Stale się rozwija kończąc kursy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, kursy zarządzania. W Kancelarii zatrudniona od 2020 roku, zaczynając od stanowiska samodzielnej księgowej.

Prywatnie wiecznie zabiegana matka dwójki dzieci z zamiłowaniem do remontów i aranżacji ogrodów. Kosiarka to jest ulubione narzędzie.

Anna Kornaszewska

MENEDŻER

Menedżer w Dziale Księgowości. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na UMK w Toruniu, technik rachunkowości. Od 2009 r. zajmuje się prowadzeniem Ksiąg Rachunkowych oraz Książek Przychodów i Rozchodów.

Ceni jakość, zaangażowanie i współpracę. W czasie wolnym czyta książki. Wielbicielka filmów Marvela.

Daria Leśniewska

MENEDŻER

Absolwentka UMK w Toruniu. Ukończyła zarządzanie i marketing oraz finanse i rachunkowość, technik rachunkowości. Zawodowo związana z kancelarią od 2022 roku. Posiada ukończone certyfikowane kursy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w różnego rodzaju księgowościach (nawet tej budżetowej z dotacjami) oraz z zakresu kadr i płac pozwala jej na wszechstronne podejście do klienta i księgowości. W pracy ceni sobie zaangażowanie, rzetelność i jakość wykonywanych usług. Ambitnie i z cierpliwością anioła (poważnie!) podejmuje się nowych wyzwań w pracy księgowej.

Prywatnie pełnoetatowa mama dwójki dzieci, zajmuje się też zwierzakami, domem z ogrodem i próbuje pokochać prasowanie… z różnym skutkiem. W wolnych chwilach piecze słodkości lub czyta książki o różnej tematyce. Niepoprawna optymistka poważnie wierząca, że szklanka jest zawsze do połowy pełna.

Sara Szudzik

MENEDŻER DZIAŁU KADR

Z kadrami i płacami jest związana od 2016 roku. Swoje umiejętności rozwijała, analizując skomplikowane przypadki.

Bierze udział w licznych szkoleniach i kursach. W 2021 roku ukończyła zaawansowany kurs Kadr i Płac w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce w oddziale w Warszawie.

Zapalona czytelniczka kryminałów, Jednak jej największą pasją jest organizowanie podróży w niezwykłe miejsca.

Dalia Rampalska

MŁODSZY MENEDŻER

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła trzy kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, ekonomię oraz doradztwo podatkowe – na którym uzyskała tytuł magistra. Ambicja nie pozwoliła jej spocząć na laurach, dlatego następnie ukończyła kurs z zakresu podatków w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Od lat jest księgową z zamiłowania. Zawodowo związana z Kancelarią od 2021 r. Obecnie na stanowisku Młodszy Menedżer.

Jest osobą, która bardzo dużo wymaga od siebie. Wyznacza sobie cele, do których uparcie dąży. Stawia na jakość oraz dąży do perfekcji, która przełoży się na wynik w 100% zadowalający. Prywatnie uwielbia czytać kryminały oraz aktywnie spędzać czas wolny na świeżym powietrzu jeżdżąc na rowerze i rolkach (oczywiście nie jednocześnie 😊).

Katarzyna Groszkowska

MŁODSZY MENEDŻER

Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Pracę w księgowości rozpoczęła podczas studiów w biurze rachunkowym, gdzie od razu pokochała zawód księgowego. Obecnie pracuje na stanowisku Młodszego menedżera w Dziale Księgowości, gdzie prowadzi uproszczoną i pełną księgowość oraz wdraża nowe pokolenie księgowych.
W pracy zaangażowana, pomocna i zorganizowana, uwielbia porządek w segregatorach swoich klientów.

Prywatnie miłośniczka kotów i roślin domowych. W wolnych chwilach trenuje siłowo.

Tomasz Roszkowski

STARSZY EKSPERT

Absolwent wydziału ekonomii na UMK w Toruniu. Rachunkowością zajmuje się od 2012 roku. W pracy ceni zaangażowanie i profesjonalizm. Amator gier planszowych i Harnasia. Często łączy obie te pasje.

Joanna Jahołkowska-Bida

EKSPERT

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na UMK w Toruniu kierunek finanse i rachunkowość o specjalności rachunkowość . Technik ekonomista. Od 1999 roku zajmuje się prowadzeniem pełnych Ksiąg Rachunkowych oraz Książek Przychodów i Rozchodów. W pracy ceni jakość, zaangażowanie i profesjonalizm.

Prywatnie matka i żona, która uwielbia podróże, pomagać innym w potrzebie, a w wolnej chwili poczytać dobrą książkę. Miłośniczka zwierząt i Harrego Pottera.
Od wielu lat robi to co kocha i kocha to co robi 😊

Patrycja Żeglarska

STARSZY SPECJALISTA W DZIALE KADR

Jest absolwentką administracji i zarządzania zasobami ludzkimi na UMK w Toruniu. W pracy ceni dokładność, cierpliwość i uczciwość. Lubi porządek i organizację – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Fanka Gwiezdnych Wojen i Władcy Pierścieni. Lubi gry planszowe i wieczory z Netflixem. Najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu są dla niej górskie wycieczki.

Patryk Durko

EKSPERT

Księgowością zajmuje się od 2019 roku. Charakteryzuje go wytrwałość i skrupulatność. Życzliwość i chęć niesienia pomocy ułatwiają mu kontakt z klientem, a satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest dla niego równie ważna co rozwój osobisty i dobre relacje ze współpracownikami.

Po pracy jest muzykiem w aktywnie działającym zespole metalowym. W wolnym czasie aktywnie spędza czas na rowerze i zajmują go gry typu open world. Lubi podróże i sztukę (najlepiej jak udaje się połączyć jedno z drugim) oraz seriale i filmy o tematyce kryminalnej i science fiction.

Wioletta Rudewicz

SPECJALISTA

Ukończyła finanse i rachunkowość oraz studia podyplomowe z podatków i doradztwa podatkowego. Pracuje w księgowości od 2010 r. samodzielnie rozliczając KPiR. Obecnie wdraża nowych pracowników- przekazując im tajniki dotyczące rozliczania jednoosobowych działalności gospodarczych. Uwielbia wszystko, co wiąże się z automatyzacją i usprawnieniem procesów księgowych.

Fanka Vinted dąży do minimalizmu w swoje szafie. Wyznaje zasadę, że dobrze zorganizowana szafa kapsułowa sprawia, że zawsze ma się w co ubrać.

Daria Żak

SPECJALISTA

Magister finansów i rachunkowości. Certyfikowana księgowa. Zajmuje się rozliczeniem spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. VAT OSS jej nie straszny.

Zakochana bez pamięci w swojej córce. Jej pasją jest rozwój osobisty a największą słabością słodycze, więc codziennie zaczyna dietę na nowo.

Natalia Jastrzębska

SPECJALISTA

Absolwentka zarówno obecnej Politechniki Bydgoskiej jak i UMK w Toruniu. Już w trakcie studiów zaczęła swoją przygodę z księgowością. Specjalizuje się głównie w prowadzeniu spółek oraz rozwija w temacie uproszczonej księgowości.

W skupieniu często pomaga jej czekolada, a w wolnym czasie uwielbia przejażdżki motocyklowe oraz jazdę na rowerze.

Eliza Dłużniewska

SPECJALISTA

Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z Kancelarią współpracuje od 2021 roku. Pierwsze doświadczenie w księgowości zaczęła zdobywać w trakcie studiów, pracując w biurze rachunkowym. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem księgowości spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. W pracy stawia na jakość i nieustannie dąży do perfekcji.

Miłośniczka zdrowego trybu życia ze słabością do słodyczy. Wolny czas chętnie spędza na siłowni lub na nauce tańca.

Małgorzata Jaros

SPECJALISTA

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku ekonomia ze specjalizacją rachunkowość, technik ekonomista. Specjalista w zakresie uproszczonej księgowości. Swoją przygodę z księgowością zaczęła w biurze rachunkowym, gdzie odpowiadała nie tylko za podatki klientów, ale też kadry i płace ich firm.

Poza pracą miłośniczka folkloru. Uwielbia taniec i śpiew ludowy, z którym zresztą jest wiązana od najmłodszych lat.

Bartosz Kufel

MŁODSZY SPECJALISTA

Młodszy specjalista w Dziale Księgowości, który przygodę z księgowością zaczął bardzo wcześnie. Swoje pierwsze kroki stawiał prowadząc podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Szybko opanował umiejętność prowadzenia prostych spółek handlowych. Jest fanem upraszczania księgowości i szukania rozwiązań pozwalających prowadzić ją w sposób prosty i zrozumiały dla każdego.

Prywatnie miłośnik motoryzacji i zimnego piwa w garażu.

Administracja

Agnieszka Jastrząb

MENEDŻER

W Kancelarii pracuje od lutego 2022. Swoją przygodę rozpoczęła od obsługi Klientów subskrypcyjnych, a dzisiaj jest menedżerem Działu Administracji. To ona urządza wnętrza w Kancelarii. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Prywatnie uwielbia city breaki, a do porannej kawy słucha podcastów kryminalnych.

Anna Lewalska

STARSZY SPECJALISTA

W Kancelarii pracuje od dwóch lat. Zaczynała od stanowiska asystenta ds. obsługi Klienta w Dziale Administracji, a obecnie pełni funkcję Starszego Specjalisty. Odpowiada za kontakt z mediami, dopina niektóre procedury, a także odpowiada za kwestie związane z HR oraz rozwiązuje bieżące problemy organizacyjne. Lubi mieć wszystko pod kontrolą i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Ma słabość do dobrej kawy. Interesuje się modą i szeroko pojętą kosmetologią, a w wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze.

Julia Słabiak

SPECJALISTA

W kancelarii pracuje od dwóch lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w dziale administracji. Obecnie jest opiekunem zespołu kontroli jakości. Stoi na straży klientocentryzmu w kancelarii. Aktywnie prowadzi również szkolenia oraz warsztaty dotyczące kompetencji miękkich i CX.
Interesuje się psychologią oraz komunikacją w biznesie.

W wolnych chwilach lubi spędzać czas w towarzystwie najbliższych.

Katarzyna Kotrych

SPECJALISTA DS. BIUROWYCH

Pracuje w Dziale Administracji, ale pomaga w kwestiach organizacyjnych całej firmy. Zajmuje się m.in. korespondencją, zaopatrzeniem różnych Działów i komunikacją z zewnętrznymi firmami technicznymi. Kasia jest winna nadprogramowym kilogramom wśród pracowników Kancelarii, bo to dzięki niej nasze kuchnie są pełne słodyczy i przekąsek. Z wykształcenia tłumacz filologii angielskiej.

Na co dzień miłośniczka kwiatów. Uwielbia podróże z rodziną i przyjaciółmi, taniec latynoamerykański, a w szczególności salsę, kizombę i bachatę, a ostatnio stara się poznać również inne style.

Sylwia Więcławska

SPECJALISTA DS. HR

Jest w zespole Kancelarii od dwóch lat. Na początku pracowała w sekretariacie, później w kontroli jakości – aktualnie swoje miejsce odnalazła w HR. Przeprowadza rozmowy onboardingowe, tworzy autorskie szkolenia dotyczące emocji i ról w zespole. Przeprowadza także sesje zdjęciowe i przygotowuje oprawę graficzną dla raportów, broszur i formularzy.

Prywatnie maluje, interesuje się historią sztuki i jest miłośniczką zwierząt.

Sonia Kłosińska

SPECJALISTA

Zajmuje się kontaktem telefonicznym i mailowym, a także przygotowaniem dokumentów niezbędnych do współpracy. Jest komunikatywna, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Jej największą pasją jest kynologia.

Aleksandra Sadowska

SPECJALISTA

Sprawuje opiekę nad grafikami naszych ekspertów oraz dba o to, by każdy Klient od początku kontaktu czuł, że trafił w odpowiednie miejsce.  Od początku kariery zawodowej pracuje aktywnie z Klientem więc, czuje się tu jak ryba w wodzie.

Prywatnie pasjonatka wina, włoskiej kuchni, pieczenia ciast, kina, seriali i współczesnej literatury obyczajowej. Jest żywą definicją ambiwertyka*.

*musieliśmy sprawdzić co to oznacza, więc żebyście Wy nie musieli, to wrzucamy definicję:

Ambiwertyk to nowy typ osobowości, który stanowi połączenie introwertyka i ekstrawertyka. Jego poszczególne cechy uwidaczniają się w zależności od zaistniałej sytuacji.