pon – pt 8:00 – 18:00     tel. 563 000 363       [email protected]

Ulgi podatkowe

5 powodów, dla których powinieneś płacić 5% podatku z wykorzystaniem IP BOX

Stan prawny

Aktualny

Data publikacji

28 kwietnia 2020
Podobno w formie wyliczeń, infografik bądź wykresów, informacje są łatwiej przyswajalne. Zastanawiałeś się kiedyś, czy podatki mogłyby być znacznie niższe? Chciałbyś skorzystać z ulgi IP Box? Uważasz, że mógłbyś skorzystać z niższej, pięcioprocentowej stawki, ale boisz się ewentualnej kontroli? Jesteś programistą i potencjalnie się kwalifikujesz, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Ten tekst powstał właśnie z myślą o tobie. W pięciu punktach przekonamy cię do tego, że warto skorzystać z naszej pomocy by płacić jak najniższe podatki. 1. Wiemy jak zrobić to dobrze Pod koniec marca 2020 r. na kanale doktora Mentzena opublikowany został film, w którym dzieli się naszym dotychczasowym doświadczeniem. Wówczas mogliśmy pochwalić się stoma pozytywnymi interpretacjami dla naszych klientów, przy zerowej liczbie negatywnych. Od tamtej pory oczywiście kontynuowaliśmy pracę, a w czerwcu liczba odzyskanych dla klientów pieniędzy przekroczyła 3 miliony złotych. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, co odczujesz od razu, zaczynając z nami współpracę. 2. Bezpieczeństwo ponad wszystko Ulgi podatkowe kojarzą się w Polsce z ryzykiem, wręcz igraniem z ogniem. Nasi klienci często pytają o to, czy za rok, dwa albo pięć, Skarbówka nie zażąda od nich zwrotu pieniędzy. Dbamy o to, żeby się tak nie stało. Zabezpieczamy naszych klientów indywidualnymi interpretacjami podatkowymi i […]

Podobno w formie wyliczeń, infografik bądź wykresów, informacje są łatwiej przyswajalne. Zastanawiałeś się kiedyś, czy podatki mogłyby być znacznie niższe? Chciałbyś skorzystać z ulgi IP Box? Uważasz, że mógłbyś skorzystać z niższej, pięcioprocentowej stawki, ale boisz się ewentualnej kontroli? Jesteś programistą i potencjalnie się kwalifikujesz, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Ten tekst powstał właśnie z myślą o tobie. W pięciu punktach przekonamy cię do tego, że warto skorzystać z naszej pomocy by płacić jak najniższe podatki.

1. Wiemy jak zrobić to dobrze

Pod koniec marca 2020 r. na kanale doktora Mentzena opublikowany został film, w którym dzieli się naszym dotychczasowym doświadczeniem. Wówczas mogliśmy pochwalić się stoma pozytywnymi interpretacjami dla naszych klientów, przy zerowej liczbie negatywnych. Od tamtej pory oczywiście kontynuowaliśmy pracę, a w czerwcu liczba odzyskanych dla klientów pieniędzy przekroczyła 3 miliony złotych. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, co odczujesz od razu, zaczynając z nami współpracę.

2. Bezpieczeństwo ponad wszystko


Ulgi podatkowe kojarzą się w Polsce z ryzykiem, wręcz igraniem z ogniem. Nasi klienci często pytają o to, czy za rok, dwa albo pięć, Skarbówka nie zażąda od nich zwrotu pieniędzy. Dbamy o to, żeby się tak nie stało. Zabezpieczamy naszych klientów indywidualnymi interpretacjami podatkowymi i pomagamy w odpowiednim rozliczeniu ulgi. W razie kontroli – pomagamy. W razie pytań – odpowiadamy. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów od początku do końca.

3. Jesteśmy dla klienta, odpowiadamy błyskawicznie

Standardem w naszej kancelarii jest udzielanie odpowiedzi w 24 godziny w każdy dzień roboczy. Nie zostawimy nikogo bez odpowiedzi, nie trzeba martwić się terminami. W odróżnieniu od urzędów działamy sprawnie, a klientów traktujemy jak gości, nie niechcianych petentów.

4. Wysoka skuteczność i walka do końca

Najczęściej współpraca z nami kończy się pozytywną interpretacją podatkową i soczystym zwrotem podatku. Niestety, zdarza się, że w pewnych punktach interpretacja przyjdzie negatywna. Czy to oznacza, że odnieśliśmy porażkę? Nic bardziej mylnego, będziemy walczyć o klienta dalej, skarżąc interpretację, czy dalej, przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym. Nie boimy się wyzwań ani trudnych spraw i nigdy się nie poddajemy.

5. Ogromna oszczędność – bo o to całe zamieszanie

Bardzo często oszczędność dla naszych klientów w skali roku sięga kilkudziesięciu tysięcy złotych. Gra zdecydowanie jest warta świeczki (albo zatrudnienia doradcy podatkowego). Wszyscy lubimy cieszyć się owocami swojej pracy i nie lubimy płacić podatków. 14% różnicy przy przejściu z opodatkowania podatkiem liniowym robi wrażenie i daje wymierne efekty!

Nie daj im nawet piątaka więcej niż to konieczne!

Mentzen + to ciągła opieka prawno-podatkowa.
Zatem jeśli chciałbyś poczuć się bezpiecznie, a przy okazji płacić możliwie niskie podatki…

Doradztwo podatkowe w kancelarii Mentzen - doradztwo dla firm - zakładanie działalności gospodarczej

Nie daj im nawet piątaka więcej niż to konieczne!

Doradztwo podatkowe w kancelarii Mentzen - doradztwo dla firm - zakładanie działalności gospodarczej

Mentzen + to ciągła opieka prawno-podatkowa.
Zatem jeśli chciałbyś poczuć się bezpiecznie,
a przy okazji płacić możliwie niskie podatki…

Odwiedź nas również na: